Серійний VW може проїхати на одному баку з Лондона до Малаги

Встановлено новий рекорд економічності авто.

Багато виробників вже зараз роблять ставку на електричні або гібридні автомобілі, але забувають, що дизельні авто також можуть бути дуже економічними та екологічними. За кермом саме дизельного Volkswagen Passat BlueMotion журналіст The Sunday Times Гевін Конвей встановив новий рекорд економічності.

bluemotion passat
bluemotion passat

На початку шляху в бак Volkswagen Passat BlueMotion залили 77,25 літрів дизельного пального. Без дозаправки журналіст зміг проїхати 1531 милю (2449,6 км), що еквівалентно шляху з Лондона в Малагу.А, наприклад, з Нью-Йорка до Лос-Анджелесу можна дістатися з однією дозаправкою.

Середня витрата пального під час подорожі становила 3,14 літра на 100 км шляху. Примітно, що за “паспортом” Volkswagen Passat BlueMotion повинен витрачати більше – 4,4 л/100 км.

Volkswagen Passat BlueMotion є звичайним серійним автомобілем. На ньому встановлений 1,6-літровий дизельний мотор потужністю 105 к.с. Седан обладнаний системою Старт/Стоп, яка відключає двигун під час зупинок, шинами зі зниженим опором коченню. Крім того, у економічного Volkswagen покращена аеродинаміка і зменшений дорожній просвіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *