Шаровий Wi-Fi від Укртелекому

Для абонентів «ОГО!»  компанія Укртелеком  з  24 вересня  представляє  інноваційну пропозицію – щомісячно 10 Гбайт Інтернет-трафіку в  понад  двох  тисячах  Wi-Fi зон по всій території  України.

Нова послуга «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт»  доступна всім користувачам   безлімітного  Інтернету  «ОГО!».  Кожен з них, незалежно від його тарифного плану чи  абонентського «стажу»,  може скористатися нею в зонах Wi-Fi від Укртелекому.

Вартість послуги «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт» враховано в абонентну плату за послугу «ОГО!».

«Ми провели дослідження серед наших користувачів  та  визначили їх потребу   у отриманні доступу до  Інтернету  не лише вдома. Переважна більшість наших абонентів – це сучасні, мобільні та прогресивні люди. Вони, як правило, мають ноутбук , нетбук чи  комунікатори,  які  часто беруть з собою і користуються Wi-Fi-доступом в кафе, ресторанах чи інших публічних місцях. Ми розуміємо,  що таким людям  майже весь час потрібен  доступ до мережі. Тому  саме для них ми  і  пропонуємо послугу «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт»,  –  пояснює директор департаменту маркетингу  ВАТ «Укртелеком»  Світлана Каткова.

Послугу «ОГО!Wi-Fi 10 Гбайт» можна замовити з 24 вересня на сайті «Мій Укртелеком».

Для використання бездротового доступу до Інтернет в публічних хот-спотах Укртелекому користувач має ввести свій логін і пароль на сторінці авторизації , після цього встановлюється з’єднання з мережею Інтернет відповідно до цінових та технічних характеристик замовленої продуктової пропозиції

Ще є такі тарифи:

  • Безпроводовий доступ до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi в публічних хот-спотах ВАТ «Укртелеком» без обмеження об’ємів прийнятої та переданої інформації протягом 30 календарних днів для абонентів «ОГО!» та  фіксованого телефонного зв’язку зі швидкістю: до 512 Кбіт/с (приймання), до 512 Кбіт/с (передавання) – 50грн

картка на 24грн – 0.023грн за 1 Мб з ПДВ

картка на 48грн – 0.016грн за 1 Мб з ПДВ

що доволі дешево – 16грн за 1Гб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *